Regulamin sklepu

 

Sklep Internetowy zwany w dalszej części „Sklepem” prowadzony jest przez "PPUH INTER MEBLE" z siedzibą w Opatowie, ul. Mickiewicza 11, 63-645 Łęka Opatowska, woj. wielkopolskie,NIP: 619-104-79-25, Regon: 250696901

 1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

 2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej www.intermeble24.pl, poczty elektronicznej i telefonicznie.

 3. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości lub zawierających niekompletne bądź nieprawdziwe dane kontaktowe.

 4. Oferta ważna jest na terenie Polski. Sklep dopuszcza realizację zamówień spoza terenu Polski na warunkach wcześniej uzgodnionych z Kupującym.

 5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 6. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 7. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 8. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 9. Ceny nie obejmują kosztów przesyłki, które są podawane przy każdym produkcie lub w koszyku zamówienia.

 10. Koszty przesyłki zamieszczone są na mapie kosztów dostawy dostępnej na stronie Sklepu.

 11. Do realizacji zamówienia nie jest wymagana zaliczka. W wyjątkowych przypadkach Sklep zastrzega sobie prawo do żądania wpłaty zaliczki. Dotyczy to zamówień wzbudzających wątpliwości lub zawierających niekompletne dane.

 12. Płatność za dostarczony towar następuje gotówką w momencie dostawy (realizacji zamówienia).

 13. Sklep umożliwia dokonywanie płatności przelewem i poprzez płatności elektroniczne. W takim przypadku kwota zamówienia powinna wpłynąć na konto Sklepu przed dostawą (realizacją zamówienia).

 14. Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy przed wysłaniem zamówienia. Odstąpienie od umowy można przesłać mailem lub składając pisemne oświadczenie. Wzór oświadczenia dostępny jest tutaj.

 15. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: a) o świadczenie usług, jeżeli PPUH Inter Meble wykonało w pełni usługę za wyraźną zgodą Klienta b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 16. Zwrot towaru. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego produktu, Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie. Wzór oświadczenia dostępny jest tutajZwrotu towaru należy dokonać w ciągu następnych 14 dni. W przypadku odstapienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na wskazany przez Klienta adres lub w inny sposób zgodnie z dyspozycją Klienta. Sklep będzie mógł obciążyć Kupującego kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru, jeśli został on rozpakowany w celu sprawdzenia, a towar nie będzie się nadawał do dalszej sprzedaży jako produkt nowy.

 17. Produkty mogą posiadać gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski. Czas udzielenia gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronie sklepu. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta, udostępnionym w zakładce: Gwarancje na produkty. Gwarancja na sprzedany produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi za wady produktu.

 18. PPUH Inter Meble odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.

 19. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej, za pomocą formularza: Zgłoszenie reklamacyjne, lub w formie pisemnej na adres PPUH Inter Meble podany w górnej części Regulaminu.

 20. PPUH Inter Meble rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznał żądania za uzasadnione.

 21. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu intermeble24.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu intermeble24.pl, składa ofertę kupna określonego produktu na warunkach podanych w opisie produktu.

 22. Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez PPUH Inter Meble będą rozstrzygane przez sądy powszechne. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

 23. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego oraz inne przepisy prawa.

 

''

''

"

Szybki Kontakt
Zadzwoń: (+48) 790 467 520
Napisz: info@intermeble24.pl
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.